PL | EN
HOTELPOKOJERESTAURACJEKONFERENCJE I BANKIETYSPAMEDIAREZERWACJA
Book Online
PAKIETY SPECJALNE

NOCLEG W HOTELU POD RÓŻĄ WRAZ ZE ZNAKOMITĄ KOLACJĄ W RESTAURACJI AMARONE

Domeną restauracji Amarone jest prezentowanie włoskiej kuchni w jej najcenniejszych kategoriach. Tradycyjne carpaccio, znakomita jagnięcina, czy słynne już domowe pappardelle są dowodem na to, że proste jedzenie może zachwycać. Włoskim potrawom muszą towarzyszyć doskonałe wina, które w tej restauracji gromadzi specjalnie odrestaurowana Vinoteka, corocznie, za swoje zbiory, nagradzana prestiżowym wyróżnieniem światowego Wine Spectator.W cenę pakietu wliczono nocleg w Hotelu Pod Różą, bogate śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, wystawną czterodaniową kolację w Restauracji Amarone, bezpłatny dostęp do Internetu, możliwość bezpłatnego korzystania z fitness i sauny a także podatek VAT.

CENA:OD 710 PLN

Rezerwacja: Online*
mailowo: podroza@hotel.com.pl

telefonicznie pod numerem: 48/12 424 33 00NOCLEG W HOTELU POD RÓŻĄ WRAZ ZE ZNAKOMITĄ KOLACJĄ W RESTAURACJI POD RÓŻĄ

Kontynentalna Restauracja Pod Różą serwuje Państwu najlepsze dania kuchni międzynarodowej, z wykwintnym menu zmienianym zgodnie z porami roku. Specjalnością są w yborne sosy i pyszne mięsa, a także znakomite desery. W cenę pakietu wliczono nocleg w Hotelu Pod Różą, bogate śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, aperitif przed kolacją, wystawną 4-daniową kolację w Restauracji Pod Różą (napoje alkoholowe zamawiane w trakcie kolacji nie są uwzględnione w cenie), bezpłatny dostęp do Internetu, możliwość bezpłatnego korzystania z fitness i sauny a także podatek VAT.

CENA: OD 750 PLN

Rezerwacja: Online*
mailowo: podroza@hotel.com.pl

telefonicznie pod numerem:  48/12 424 33 00
* Aby zamówić pakiet, należy na stronie rezerwacji wybrać pokój, następnie w tabeli po prawej kliknąć żółtą ikonę i wybrać pożądaną opcję.