PL | EN
HOTELPOKOJERESTAURACJEKONFERENCJE I BANKIETYSPAMEDIAREZERWACJA
Book Online
RESTAURACJA POD RÓŻĄ
Restauracja Pod Różą jest kwintesencją nowoczesnego podejścia do klasycystycznej kuchni i stylu. Na przeszklonym dziedzińcu renesansowego Pałacu Prospera Provany, dzisiaj Hotelu „Pod Różą” mieści się Restauracja, która oferuje gościom najwyższe kulinarne standardy przysmaków polskich, wzbogaconych o śródziemnomorskie inspiracje. Niezwykłym atutem tego miejsca są potrawy z mięsa, serwowane z należytym pietyzmem i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół.

Oprócz dań typowych dla polskiej kuchni, jak pieczona kaczka z gruszką i kremem kukurydzianym, nasi goście znajdą tutaj najbardziej cenione - dla wytrawnych smakoszy – dania. W karcie menu zawsze znajdzie się miejsce dla Foie Gras w nowatorskich zestawieniach smakowych, czy delicji z gatunku homara. Specjalnością Restauracji są także znakomite desery. Serwowane na wielkich, porcelanowych talerzach, zdobione misterną dekoracją, zachwycają zmysły. Do kawy podawane są drobne ciasteczka oraz czekoladki przygotowane ręcznie przez hotelowego cukiernika.

Specjalnie komponowane menu w Restauracji „Pod Różą” łączy gusta tych, którzy są kuchni ciekawi i tych, którym wydaje się, że o kuchni wiedzą już wszystko.

Stylowe wnętrza przyciągają nie tylko na wykwintne kolacje i romantyczne wieczory, ale także na spotkanie biznesowe i duże grupowe uroczystości. O interesach najlepiej rozmawiać na antresoli – zapewnia kameralność i dyskrecję – a niewątpliwym atutem jest szybki, bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do internetu. Wieczór we dwoje, spędzany pod przenikającymi szklany dach gwiazdami, umili akompaniament muzyki fortepianu.

Restauracja ma wyjątkowo bogatą piwnicę z winami, szczególnie włoskimi, ale także francuskimi, czy hiszpańskimi. Miejsce, zwane popularnie Vinoteką, to idealny zakątek dla gości rozkoszujących się winami w nastroju intymności i spokoju. To także znakomite miejsce na większe okazjonalne kolacje.

Miło nam poinformować, iż w 2013 roku nasza restauracyjna karta win po raz kolejny została doceniona przez renomowany magazyn Wine Spectator, który przyznał restauracji nagrodę - Award Of Excellence.

Zapraszamy do zapoznania się z menu. 

Rezerwacja telefoniczna: +48 12 424 33 81
Rezerwacja mailowa: ristorante@hotel.com.pl
Gościom hotelowym przysługuje 10% rabatu.
Restauracja Pod Różą, ul. Floriańska 14, 31-021 Kraków


wirtualny-spacer.jpg