Konferencje i Wesela

Hotel Pod Różą to idealne miejsce do organizacji bankietów i konferencji

Najstarszy w Krakowie hotel, ulokowany niecałe 200 metrów od Rynku Głównego, jest oryginalnym miejscem na zorganizowanie bankietu, spotkania biznesowego czy wesela.

Docenili nas klienci biznesowi centrum konferencyjno-bankietowego Hotelu Pod Różą, między innymi: GlaxoSmithKline&Beecham, Pfizer, Servier, Polpharma, Kronen, Commercial Union, Amplico.

Hotel Pod Różą posiada 2 w pełni klimatyzowane, wielofunkcyjne sale konferencyjno – bankietowe. Zlokalizowane są w zabytkowych 500-letnich piwnicach Hotelu.

Sala lewa – powierzchnia 90 m2. Długość Sali (maksymalna) to 16,5 metra, szerokość 5,50 m, wysokość 4 metry.

Sala prawa – powierzchnia 62 m2. Długość Sali 14 metrów, szerokość 5,40, wysokość 4 metry.

Obie sale oddzielone są tzw. „salą barową”, dogodnym miejscem na przerwę kawową. Dzięki usytuowaniu sal konferencyjnych w podziemiach nie ma problemu z całkowitym zaciemnieniem pomieszczeń.

W mieszczących się w hotelu dwóch restauracjach może odbywać się elegancki bankiet. Cennik usług restauracyjnych dla uczestników konferencji:

Przybliżony koszt lunchu w formie bufetu (bez alkoholu): od 120 zł od osoby. Przybliżony koszt kolacji (kolacja czterodaniowa, bez alkoholu): od 140 zł od osoby.

Podane ceny ulegają zmianom w zależności od doboru menu. Wszystkie podane ceny są kwotami brutto.
 

 

Oferta Konferencyjna.PDF

Wyposażenie

STANDARDOWE

  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • flipchart
  • nagłośnienie
  • mikrofony
  • darmowy dostęp do WI-FI

NIESTANDARDOWE (za dodatkową opłatą)

  • sprzęt do tłumaczeń symultanicznych
  • sprzęt do telekonferencji

GALERIA

Wesela w Hotelu Pod Różą

Hotel Pod Różą, najstarszy hotel w Krakowie z wielką przyjemnością ugości parę młodą i ich równie znamienitych gości, dokładając wszelakich starań by te chwile na zawsze zapadły w pamięci jako najszczęśliwsze chwile w życiu. Proponujemy Państwu profesjonalną miłą i uśmiechniętą obsługę oraz komfortowe, klimatyzowane wnętrza Restauracji Pod Różą i Ristorante Amarone. Do państwa dyspozycji pozostawiamy również zabytkowe, XIV-wieczne piwnice hotelu “Pod Różą”. Całonocnej zabawie towarzyszyć będzie bogaty bufet z daniami zimnymi, ciepłymi, oryginalne przekąski oraz doskonałe desery.

W prezencie dla młodej pary oddajemy na noc poślubną najpiękniejszy apartament w naszym hotelu. Dla pozostałych gości oferujemy pokoje z 20% zniżką.

GALERIA

Kontakt

Floriańska 14, Kraków
pod-roza@hotel.com.pl
+48 12 424 33 61